Phone +31 (X)85 4X1 8X71 | Email: info@camion-exchange.com

Dhawal Kulkarni diğer taraftan Rajasthan Kraliyetleri için bowling oynayacak.

Dhawal Kulkarni diğer taraftan Rajasthan Kraliyetleri için bowling oynayacak.

Lokesh Rahul (8) ve Aaron Finch (4) kırışıkta iken, Sunrisers Hyderabad şu anda beş aşımdan sonra 46 / 1’de. 4.4 üst: DÖRT !! Lokesh Rahul ön ayağa geçer ve başka bir sınır için ekstra siper alır. Rahul’dan EXQUISITE !! 4.2 üst: DÖRT !!

Lokesh Rahul öne doğru eğilir ve bir sınır için yere doğru fırlatır. NINE RUNS off the over !! Lokesh Rahul, Sunrisers Hyderabad’ın peşinden geliyor. 3.6 overs: Bu OUT !! Shane Watson, Shikhar Dhawan’ı ağır bir teslimat için dövdü.

Dhawan arabayı sürmek için lokking yapıyordu ama içten bir çıkıntıya geri dönüyor. Shikhar Dhawan, yedi sınırla 20 top üzerinden 33 sayı attıktan sonra ayrıldı. Watto, SON GÜLEMEYİ !! 3.4 üst: DÖRT !! Shikhar Dhawan geri asılır ve başka bir sınır için onu ince ayağa yapıştırır.

Watto’dan KÖTÜ HATTI !! 3.2 üst: DÖRT !! Shikhar Dhawan, yolun aşağısına doğru dans ediyor ve bir sınır bulmak için orta sahada deliyor. Bu, Dhawan tarafından GÜZEL BİR ŞEKİLDE ZAMANLANDIRILDI !!

İlk değişiklik, Shane Watson Rajasthan Royals için saldırıya girer. Kırışıkta Shikhar Dhawan (25) ve Aaron Finch (3) ile Sunrisers Hyderabad şu anda üç aşımdan sonra 28 / 0’da. 2.6 üst: DÖRT !! Shikhar Dhawan, uzunluğu erkenden seçer ve bir sınır için geniş bir noktaya vurur. 1.5 üst: DÖRT !!

Shikhar Dhawan sallanıp onu başka bir sınır için üçüncü adama doğru yönlendiriyor. Dhawan Haydarabad için İYİ ARIYOR !! 1.2 üst: DÖRT !!

Shikhar Dhawan sürücüye doğru eğilir ve onu bir sınır için kapaklardan hızla gönderir. Dhawal Kulkarni diğer taraftan Rajasthan Kraliyetleri için bowling oynayacak. NINE RUNS off the over !!

0.4 üst: DÖRT !! Shikhar Dhawan ayağa kalkıyor ve başka bir sınır için kesik geri noktayı geçiyor. Dhawan’dan ÇATLAK ATIŞ! 0.1 üst: DÖRT !! Shikhar Dhawan sürücüye gider ve sınır için kütükleri geçerek bir iç kenar alır.

Bu GERÇEKTEN YAKINDAN !! Aaron Finch ve Shikhar Dhawan, Sunrisers Hyderabad’ın ortasında yer alırken, Kane Richardson Rajasthan Royals için işlemlere başlayacak. TAKIM HABERLERİ: Rajasthan’ın Playing XI’inde denizaşırı oyuncular olarak Shane Watson, James Faulkner, Kane Richardson ve Steve Smith var. Öte yandan Hyderabad, bugün Playing XI’de Aaron Finch, David Warner, Dale Steyn ve Darren Sammy’yi denizaşırı oyuncular olarak oynayacak. TOSS: Rajasthan Royals para atışını kazandı ve Sunrisers Hyderabad’a karşı sahaya seçildi.

Takım Profilleri: Rajasthan Royals: 2008 Hindistan Premier Ligi şampiyonu Rajasthan Royals, geçen sezonu üçüncü sırada tamamladı. Paddy Upton’ın koçluğunu yaptığı takım, geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi’nde Mumbai Kızılderilileri karşısında ikinci oldu. Rajasthan Royals, bu yılki IPL Müzayedesi sırasında takımlarını güçlendirmek için Steven Smith, Tim Southee, Rajat Bhatia, Kane Richardson ve Unmukt Chand’a büyük para harcadı. Kraliyetler, Rahul Dravid’in takımın akıl hocası rolüne geçişinin ardından bu sezon Avustralya’nın gösterişli vurucu oyuncusu Shane Watson tarafından yönetilecek.

Watto, yıllar boyunca Royals için sopayla tutarlı bir performans sergileyen en üst sıradaki Ajinkya Rahane tarafından desteklenecek. Brad Hodge ve Sanju Samson’da basıncı emebilen ve vuruşları hızlandırabilen iki deneyimli Twenty20 vurucu var. Bowling bölümleri James Faulkner, Tim Southee, Kane Richardson, Kevon Cooper ve Vikramjeet Malik’ten oluşuyor.

Yeni imzalar Amit Mishra ve Steven Smith, Rajasthan Kraliyetleri için spin-bowling saldırısına hitap edecek. Turnuvanın ikinci elemesinde geçen yılki mağlubiyet oyuncuların zihninde kesinlikle taze olacak ve emrindeki yeni üyelerle Royals, bu yıl kupa kuraklığını sona erdirmeye hevesli olacak. Sunrisers Hyderabad: Geçen yılki sürpriz paket Sunrisers Hyderabad, 2013’te muhteşem bir dördüncü sırada tamamlandıktan sonra IPL’de fırtına estirdi.

Takım, Team India’nın yıldız vurucu Shikhar Dhawan tarafından yönetilirken, Tom Moody baş antrenör olarak atandı. Rs 59 crore harcayan ekip, bu yıl IPL Müzayedesinde en büyük harcama yapanlar arasındaydı. Sunrisers Hyderabad, vuruş düzenini güçlendirmek için David Warner için büyük bir Rs 5.5 crore ve Aaron Finch için Rs 4 crore verdi.

Kaptanları Shikhar Dhawan, ekibin vuruş düzeninde en çok ihtiyaç duyulan ateş gücünü sağlar. Ve Warner ve Finch ile olan ortaklıkları, bu sezon sadece peşinde koşma veya büyük miktarlar gönderme şanslarını artıracak. Güney Afrikalı hızlı oyuncu Dale Steyn, bowling atağına yeni topla Bhuvneshwar Kumar ve Ishant Sharma ile liderlik edecek.

Döndürme bölümünde Sunrisers, Parveez Rasool ve Karan Sharma tarafından desteklenecek formdaki Amit Mishra’ya güvenecek. Darren Sammy, Moises Henriques, Irfan Pathan ve Jason Holder’da Sunrisers Hyderabad, oyunu takım için tersine çevirebilecek çok yönlü kaliteli oyuncularla övünüyor. Rajasthan Royals’tan beş önemli oyuncu: Ajinkya Rahane: 25 yaşındaki genç, yıllar boyunca Rajasthan Royals için üretken bir açılış topçusu oldu.casino metropol 86 Sağ elini kullanan oyuncu, geçen sezon 16 maçta 560 koşu ile takımının en çok gol atan oyuncusuydu.

Ayrıca oyunun en kısa formatında yenilmez asırda gol attı. James Faulkner: 23 yaşındaki Tazmanya, beklenenden daha kısa bir sürede Rajasthan Kraliyetlerinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Sol kol orta pacer ve sağ elini kullanan bir vurucu olan Faulkner, başarılı bir T20 oyuncusu olmak için doğru karışıma sahip. Faulkner, Rajasthan Royals için 28 kafa derisi çetelesi ile geçen sezon IPL’de ikinci en yüksek kaleci toplayan oyuncuydu. Faulkner, ateşli bowlinginin yanı sıra, ölüm aşımlarında da büyük bir vuruş yapabilir, bu da onu Kraliyetler için orta sıradaki önemli bir vurucu yapar.

Shane Watson: 32 yaşındaki Queensland kasırgası, oyunun kısa versiyonundaki en yıkıcı ve tutarlı oyunculardan biri. Agresif sağ elini kullanan oyuncu, uluslararası T20 yarışmalarında 36 fitil ile birlikte 1000’den fazla koşuya sahiptir. Vuruş gücü ve düzenli aralıklarla önemli küçük kaleleri yakalama becerisiyle Watto, modern kriket çağının en iyi çok yönlü oyuncularından biridir.

Geçen sezon Rajasthan Royals için 16 maçta 543 koşu ile en çok gol atan oyuncu oldu. Turnuvada Rajasthan Kraliyetleri için yapbozun önemli parçalarından biri olacak. Steve Smith: 24 yaşındaki Avustralyalı çok yönlü sporcu, son iki sezonda artık feshedilmiş Sahara Pune Warriors için bir koşu makinesiydi.

2012’de 15 maçta 362 koşu ile Pune için ikinci en çok gol atan oyuncu oldu ve şimdiye kadar IPL kariyerinde 22 maçta beş kalenin yanı sıra 500’den fazla koşuya imza attı. Çok yönlü yetenekleri, bu yıl hizmetlerini güvence altına almak için müzayedeler sırasında büyük bir Rs 4 crore yapan Rajasthan Royals tarafından tespit edildi. Tim Southee: Henüz 24 yaşında olan genç denizci, Yeni Zelanda’nın bowling saldırısının öncüsü oldu. Sağ kol atıcı, spordaki en iyi vurucuların bazılarını rahatsız edebilecek güçlü bir hızda geç hareket üretme yeteneğine sahiptir.

Southee, özellikle son zamanlarda Hindistan’a karşı başarılı bir diziden sonra şarkıda yer aldı. Kariyerinin en iyi rakamları 5/18 olan Southee, T20 uluslararası yarışmalarında 39 kaleye sahip. Yeni Zelanda bowling oyuncusu, bowling maceralarının yanı sıra aynı zamanda verimli bir topa vuran oyuncu. Şu anda Çok yönlü testler listesinde sekizinci sırada yer alan Southee, İngiltere’ye karşı ilk testinde ikinci vuruşta beş kaleyi aldı ve 77 top 40 top attı. Bu sezon Rajasthan Royals için önemli bir oyuncu olması muhtemel.

Sunrisers Hyderabad’dan beş kilit oyuncu: David Warner: ‘Cep dinamiti’ şu anda İngiltere ve Güney Afrika’ya karşı muhteşem bir şovun ardından hayatının formunda. Topu istediği zaman tekrar tribünlere fırlatma yeteneği, onu krikette sınırlı sayıda açılışta en tehlikeli vuruş oyuncusu yapar. 132 yıldır birinci sınıf kriket oynamadan bir Milli takıma seçilen ilk Avustralyalı kriket oyuncusu.

Warner ayrıca yüzyıllardır arka arkaya T20 maçlarını kaydeden ilk kriket oyuncusu oldu. Vuruş becerisi, onu oyunun en kısa versiyonunda adına 1200’den fazla koşuyla bir T20 uzmanı yapıyor. Patlayıcı sol pençe, bu sezon Haydarabad için en etkili oyunculardan biri olarak lanse ediliyor. Dale Steyn: Dünyanın hayır.

1 Test ve ikinci sıradaki ODI atıcı, yıllardır Güney Afrika’nın bowling saldırısının bel kemiği olmuştur. Güney Afrikalı süratli oyuncu topu iyi bir vuruşla sağ elinden uzağa savuruyor. Saldırıyı ateşli tempoya taşımak için nadiren rakip açıcılar sıraya girerler. Steyn bu nedenle oldukça ekonomiktir ve bir grev melodisi olarak, fitillere ihtiyaç duyan kaptanının yanında yer alır. 2013 IPL’de Sunrisers Hyderabad’ı rakiplerine karşı desteklemek için 17 maçta 19 kaleyi 5 buçuk’un biraz üzerinde bir ekonomi oranıyla aldı.

Kesin doğruluk ve şiddetli tempo ile bowling oynayabilme yeteneği, onu bir batsman’in en kötü kabusu yapıyor. Kendi adına 46 kaleyle Steyn, T20 uluslararası yarışmalarındaki en iyi bowling figürleri olarak 4/9 ile övünüyor. Güney Afrikalı Steyn-gun partiye daha sık geliyor ve turnuvada Sunrisers için önemli bir oyuncu olacak.

Shikhar Dhawan: Delhi’den gelen sol pençe, agresif vuruşları ve kıvrılmış bıyıkları sayesinde şimdiye kadar bir aile adı haline geldi. Hintli açıcı, ODI’lerde beş ton ve beş yarım yüzyıl dahil olmak üzere 1500’den fazla çalıştırma ile ortalama 41.77’ye ulaştı. Geleneksel vuruşlardan oluşan bir cephanelik ve sıkıcı bir kalabalığı canlandırabilecek bir kapak sürüşü ile Dhawan, muhalefeti tehdit etmeniz gereken kişi. Sadece 10 maçta 300’ün üzerinde koşu ile Dhawan, geçen sezon IPL’de Haydarabad’ın en skorer oyuncusu oldu. Haydarabad, gemiyi bu sezon başka bir yüksek etkili yolculuğa çıkmaya hazırlarken, kaptanları Dhawan’ın IPL’de hayranları için bir kez daha kalp atışlarını hızlandırması bekleniyor.

Amit Mishra: Delhi’den 30 yaşındaki bacak kıran bowling oyuncusu Amit Mishra, kriketin en kısa versiyonuna sahip, küçük ama ekonomik bir melon. IPL 2008’de Delhi Daredevils için oynarken bir hat-trick yaptığında etkileyiciydi. Mishra, 2012’de 14 maçta 19 kaleyle şu anda feshedilmiş Deccan Chargers’ın en yüksek kaleci toplayan oyuncusuydu. Ayrıca geçen sezon Sunrisers Hyderabad için 17 maçta 21 kafa derisi ile en yüksek kaleci toplayan oyuncuydu.

Ekibi, Dünya T20’de Hindistan için gösterdiği üstün performansından memnun olacak ve bu yıl IPL’deki iyi performansına devam etmesini umacak. Aaron Finch: 27 yaşındaki Victoria topa vuran oyuncusu, son yıllarda Avustralya için sınırlı aşırı kriket konusunda bir uzmana dönüştü. Uluslararası T20 yarışmalarında 500’den fazla koşu ile Finch, oyunu rakipten çalma konusunda fazlasıyla yetenekli. Topa sert ve uzun süre vurma yeteneği, onu ekibi için tutarlı bir koşucu yapar.

2013’te İngiltere’ye karşı yaptığı 156 turluk vuruş, 14 yüce altıya tanık oldu. Ayrıca geçtiğimiz sezon IPL’de şu anda feshedilmiş olan Sahara Pune Warriors için 456 tur attı. Finch, bu sezon Sunrisers Hyderabad için zorlu durumlarda vuruşları hızlandırmada çok önemli olacak.

Takımlar (kimden): Rajasthan Royals: Shane Watson (c), Sanju Samson (wk), Ajinkya Rahane, James Faulkner, Stuart Binny, Steven Smith, Brad Hodge, Karun Nair, Unmukt Chand, Rajat Bhatia, Abhishek Nayar, Ben Cutting, Kevon Cooper, Rahul Tewatia, Dishant Yagnik, Ankush Bains, Iqbal Abdullah, Ankit Sharma, Pravin Tambe, Tim Southee, Dhawal Kulkarni, Kane Richardson, Deepak Hooda, Vikramjeet Malik, Amit Mishra Sunrisers Hyderabad: Shikhar Dhawan (c), Dale Steyn, David Warner, Aaron Finch, KL Rahul (wk), Venugopal Rao, S Anirudha, Manprit Juneja, Ricky Bhui, Darren Sammy, Irfan Pathan, Moises Henriques, Parveez Rasool, Naman Ojha, Brendan Taylor, Amit Paunikar, Amit Mishra, Karan Sharma , Bhuvneshwar Kumar, Ishant Sharma, Jason Holder, P Parameswaran, Ashish Reddy, Chama Milind Çalkantılı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden mecbur bırakmayabilir Covid aşısı için hazırlık, PHC’leri enerji açısından verimli hale getirmek için nasıl bir fırsattır Tamil Nadu’daki Rajinikanth ikilemi siyaset Hırpalanmış Kongre bakıyor ileride zorlu yol Günün görüntüsü: Çift, Rajasthan’daki Covid-19 merkezinde KKD kıyafetleri içinde evleniyor Aktör Vijayashanthi BJP’ye katıldı Bengal’in Gujarat olmasına izin vermeyecek: Mamata Banerjee Aktör Vijayashanthi Kongre’den ayrıldı, muhtemelen BJP’ye katılacak CAA’nın Ocak: Kailash Vijayvargiya GHMC seçimleri 2020: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi oy kullandı Farooq Abdullah’ın kardeşi Mustafa Kamal Roşni toprak dolandırıcılığı Hindistan yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor " Daredevils için pek bir şey işe yaramadı ve bu sezon 13 maçın 11’ini kaybettiler. J.P. Duminy, turnuvanın ilk bölümünde yalnız bir savaşçı gibi görünüyordu ve kaptan Kevin Pietersen ritminin bir kısmını geri kazandı. Ancak üst üste ikinci sezonu tahta kaşıkla bitirecek olan Delhi takımı için artık çok geç. Delhi topa vuran oyuncuları tahtaya iyi skorlar koymada başarısız olurken, bowling oyuncuları da çok fazla koşu sızdırmaktan suçlu bulundu.

Sezonun son maçına giren Pietersen, İngiltere ve Galler Kriket Kurulu genel müdürü Paul Downtown’un kendisine yönelik yorumlarının ardından kovulabilir. Bu yılın başlarında 0-5 Ashes kaybının ardından uluslararası kariyerine aniden son veren İngiliz kriket yöneticilerine bir veya iki puan ispat etmek isteyebilir. Öte yandan, Punjab cömertçe puanların en üstünde yer alıyor ve Bangalore’da 1 Haziran finaline hak kazanmak için iki şansa sahip olacak. Şimdiye kadar sadece iki maç oynayan Shaun Marsh, Pazar günü yine XI’de bir yer bulacak ve Mitchell Johnson’ın playofflardan önce tamamen formda olup olmadığı görülmeye devam edecek. Kings XI, PCA Stadyumu’nda sadece iki maç oynadı, birincisini Mumbai Kızılderililerine kaptırdı ve bir sonraki maçı Cuma günü Rajasthan Royals’a karşı kazandı.

Spinners turnuvada çok önemliydi ve Kings XI Punjab kaynaklarını aniden bu bölümde buldu. Bacak döndürücü Karanveer Singh, sezonun ilk maçında sadece 16 koşu için iki kaleyi seçtiği Royals’a karşı çok etkileyiciydi. Vuruş her zaman Pencap’ın gücü olmuştur, ancak yerel bowling oyuncuları turnuva ilerledikçe gelişme göstermiştir.

Sonuç lig tablosunu önemli ölçüde değiştirmeyebilir, ancak Daredevils berbat sezonlarını bir galibiyetle bitirmek isterken, Kings XI Punjab sağ nottaki tüm önemli playofflara gitmeye istekli olacaktır. Çalkantılı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden zorunlu kılmayabilir Covid aşısı için hazırlık, birinci basamak sağlık kuruluşlarını enerji verimli hale getirmek için nasıl bir fırsattır Tamil Nadu siyasetindeki Rajinikanth ikilemi Hırpalanmış Kongresi ilerideki zorlu yola bakıyor İyi haber: İngiltere Covid aşılama programını başlatıyor, 90 -yaşındaki kadın ilk Pfizer şutunu alıyor. İzle | Ülkenin dört bir yanından Bharat Bandh hakkında temel rapor Günün görüntüsü: Hardik Pandya, Serinin Adamı ödülünü Natarajan Aktör Vijayashanthi’ye ithaf etti BJP’ye katıldı Bengal’in Gujarat olmasına izin vermeyecek: Mamata Banerjee GHMC seçimleri 2020: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi oy kullandı Farooq Abdullah’ın kardeşi Mustafa Kamal Roşni toprak dolandırıcılığında Hindistan yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor " Dubai International Cricket stadyumundan Delhi Daredevils ve Kolkata Knight Riders arasındaki Hindistan Premier Ligi 2014’ün 6. Maçına hoş geldiniz.

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ